OBILJEŽEN DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i ove je godine prisustvovala obilježavanju Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Program u Vukovaru započeo je komemorativnim skupom u dvorištu vukovarske Opće županijske bolnice gdje je održan prigodan program 'Vukovar - mjesto posebnog pijeteta', nakon kojeg su se sudionici u koloni sjećanja uputili prema Memorijalnom groblju žrtava iz Domovinskog rata. Na groblju je održana molitva i misa za sve žrtve Vukovara, a počast im je također odana svečanim polaganjem vijenaca i ruža. U poslijepodnevnim satima Dunavom su puštene svijetiljke u spomen na ubijene i nestale branitelje Vukovara.

Dio pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ i članova Udruge prisustvovao je svečanom obilježavanju Danu sjećanja na žrtve Škabrnje gdje je također održan komemorativni skup, kolona sjećanja, sveta misa te svečano polaganje vijenaca žrtvama Domovinskog rata.

Svim poginulim i nestalim u agresiji na Vukovar i Škabrnju, u agresiji na Republiku Hrvatsku, nek je pokoj vječni i mir Božji. HVALA im za našu Hrvatsku Domovinu.