Podrska generalu Krstičeviću

Podrška Ministru obrane generalu Damiru Krstičeviću
Udruga veterana 7.  gardijska brigada „PUMA“ daje punu podršku Ministru obrane Damiru Krstičeviću u njegovom dosadašnjem radu i ostanku na mjestu ministra.

Također podržavamo odluku Predsjednika Vlade g. Andreja Plenkovića da ne prihvati ostavku Ministra obrane.

Ministar Damir Krstičević u vrlo kratkom vremenu dokazao se kao jedan od najodlučnijih i najsposobnijih ministara koji već sada, u prvoj godini mandata, ima i više nego vidljive rezultate. Povratak vojske u Sinj, skori povratak vojske u Vukovar, Ploče i Varaždin. Nabavka novih zrakoplova koji će jamčiti suverenost i sigurnost naše domovine iz zraka samo su neki od poteza i odluka ministra koji idu u prilog činjenici da resor obrane vodi osoba koja se dokazala u Domovinskom ratu i koja se ponovo dokazuje da zna voditi ovako važan resor u mirnodopskim uvjetima.
Pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“ uvijek su bili povezani sa 4. gardijskom brigadom o čemu svjedoči povijesna činjenica o zajedničkom oslobođenju Knina. Tadašnji zapovjednik, a današnji ministar Krstičević nebrojeno se puta dokazao kao vojni zapovjednik, domoljub, a danas se dokazuje kao istaknuti član Vlade. Stoga članovi Udruge veterana 7. gardijska brigada PUMA daju apsolutnu podršku ministru Krstičeviću da nastavi s aktivnostima koje provodi kao ministar.

Iz Udruge ministru ujedno zahvaljuju na snažnom angažmanu oko povratka Hrvatske vojske u vojarnu u Optujskoj ulici u Varaždinu te također upućuju izraze dobrodošlice generalu Krstičeviću čiji se dolazak u Varaždin, u funkciji ministra obrane, očekuje početkom kolovoza.