ISPRAĆAJ IVICE NERERA - BICIKLOM IZ VARAŽDINA DO BRUXELLESA

Pozivamo obitelji poginulih, nestalog i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“, članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ te hrvatske branitelje da sudjeluju na ispraćaju Ivice Nerera koji kreće na put biciklom dug 1500 km od Varaždina do Bruxelles, a sve u povodu obilježavanja 15. obljetnice ulaska Republike Hrvatske u punopravni savez NATO članica.

Ivica Nerer, bivši je pripadnik 7. gardijske brigade „Puma“, član Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i još uvijek djelatna vojna osoba, pripadnik GOMBR-e, 2. oklopno mehanizirane bojne „PUME“.

Tom prigodom održat će se prigodna molitva i blagoslov putnika prema sljedećem hodogramu:

Petak 12. travnja 2024. godine.

• 9,00 h - Križ zahvalnosti, Crkva Svetog Nikole Varaždin
  • 10,30 - Spomenik poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima iz

Domovinskog rata, Perivoj Zrinski Čakovec

Molimo da ispraćaju nazočite u obilježjima Udruge s beretkom.

Ovim putem, našem članu Ivici Nereru želimo sretnu i sigurnu vožnju od Varaždina do Bruxellesa na koju kreće u noći 15. travnja 2024. godine, a u Bruxelles stiže 25. travnja 2024. godine kada će biti organiziran prigodan doček u sjedištu NATO- a.